פרסומת

שרת בענן

לכל אחד מאתנו יש כמות מידע דיגיטלי גדולה מאוד. כיום נהוג לאחסן מידע דיגיטלי ואתרי אינטרנט בשרתי ענן – אחסון אתרים. שרת בענן הוא שרת שנמצא במרחב הווירטואלי ולמעשה ניתן לאחסן עליו באופן וירטואלי מידע רב מאתרים ועד מספרי טלפון או תמונות. גם שרתי ענן יושבים בסופו של דבר במחשבים פיזיים אך היתרון שלהם הוא שהם מחוברים אחד לשנים באופן וירטואלי דבר אשר מגדיל את טווח הפעילות שלהם ואת כמות המידע שניתן לאחסן בהם לכמות מידע גדולה מאוד הן מבחינת קבצי תמונות וסרטונים ולמעשה כל סוגי הקבצים שי

שרת בענן – איך זה יכול לקדם את האתר שלנו

אחסון האתר שלנו על גבי שרת בענן יכולה להיות בעלת יתרונות רבים והיא יכולה לסייע לנו מאוד לקדם את אתר האינטרנט שלנו. כאשר אנחנו מקימים אתר אינטרנט אנחנו חייבים לאחסן אותו על גבי שרת על מנת שתהיה לו כתובת שתוכל לאפשר לנו להפנות את הגולשים אליו. שרתי ענן הם הטכנולוגיה המתקדמת שיש כיום בתחום של אחסון אתרים ואחסון אתר על גבי שרת בענן יכולה לאפשר לנו לקדם ביתר קלות את האתר שלנו בגוגל.

פרסומת

שרת בענן – בעד ונגד אחסון אתרים בו

היתרונות המרכזיים של שרת בענן הוא שנוח מאוד לאחסן עליו מאות קבצים ושאיכות האחסון שלו מעולה (תלוי כמובן בחברה שמפעילה אותו ומספקת את שירות האחסון על גביו). החיסרון המרכזי של אחסון אתרים או מידע על גבי שרת בענן הוא מידת האבטחה של האחסון ושל השרת – אך את הבעיה הזאת ניתן לעקוף בקלות על ידי אבטחת סייבר איכותית. כאשר אנחנו מאחסנים את המידע שיש לנו בפלאפון החכם שלנו או באתר שלנו על גבי שרת ענן חשוב מאוד לאבטח את המידע בעזרת תוכנות אבטחה מיוחדות שימנעו פריצה לענן וגניבה של המידע האישי שלנו.

שרת בענן – האם זה ישפר את מהירות הטעינה של האתר שלכם?

אחסון אתר על גבי שרת בענן יכולה לשפר מאוד את מהירות הטעינה של האתר שלכם ולהפוך את אופן הקידום שלו בגוגל ואת חוויית הגלישה בו להרבה יותר נעימה ונוחה. מומלץ מאוד לבחור את השרת בו אנחנו רוצים לאחסן את האתר שלנו לפי האיכות שלו, שירות הלקוחות של החברה שמפעילה אותו וגם לפי האתרים האחרים שמאוחסנים בו. לא מומלץ לאחסן אתרים על גבי שרת שמאוחסנים בו אתרים מפוקפקים אחרים כמו אתרים שגוגל אוסר על הקידום שלהם במנוע החיפוש שלהם. את חבילות האחסון של האתר ניתן לרכוש לתקופות זמן של מספר חודשים, שנה או מספר שנים – תלוי במה אנחנו בוחרים ומה אנחנו צריכים. תמיד עדיף לאחסן את האתר על גבי שרת חזק ואיכותי שיכול לסייע מאוד בקידום האתר שלנו בגוגל.

פרסומת

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *